You are currently viewing Απόκριες 2024: Διαγωνισμός καλύτερης μεταμφίεσης!

Απόκριες 2024: Διαγωνισμός καλύτερης μεταμφίεσης!

Το πνεύμα των Αποκριών έφτασε στο σχολείο μας και μετέτρεψε την καθημερινότητά μας σε ένα ταξίδι φαντασίας και δημιουργικότητας. Την Παρασκευή 15/3/2024 ο διαγωνισμός της καλύτερης μεταμφίεσης αποδείχτηκε ένας από τους πιο ενθουσιώδεις διαγωνισμούς που έχουμε διοργανώσει μέχρι τώρα!

Οι μαθητές μας κατάφεραν να μας εντυπωσιάσουν με τη δημιουργικότητά τους και τον παραστατικό τρόπο που ενσάρκωσαν τον επιλεγμένο χαρακτήρα.

Οι κριτές μας βρέθηκαν αντιμέτωποι με μια δύσκολη απόφαση, καθώς η ποικιλία και η ποιότητα των μεταμφιέσεων ήταν εκπληκτική. Ωστόσο, ένας μόνο νικητής έπρεπε να αναδειχθεί.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες για τον ενθουσιασμό, τη δημιουργικότητα και το πάθος τους που έφεραν στην εκδήλωση. Επίσης, θέλουμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στους κριτές για τη δύσκολη αλλά σημαντική τους εργασία.

Οι Απόκριες μας ήταν μια γιορτή χαράς και δημιουργικότητας, που θα μας μείνει αξέχαστη.

Καλές Απόκριες και Καλή Σαρακοστή!