You are currently viewing Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Η ενθουσιώδης, πρωτότυπη και συγκινητική δημιουργικότητα των μαθητών και μαθητριών μας ήταν το μυστικό της επιτυχίας του Χριστουγεννιάτικου bazaar, που πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας την Παρασκευή 22/12/2023 !!
Εύγευστες και μοναδικές γλυκές και αλμυρές δημιουργίες, ευφάνταστες κατασκευές, χριστουγεννιάτικα στολίδια ήταν μερικά μόνο από τα προϊόντα που κατασκεύασαν και διέθεσαν τα παιδιά, προκειμένου να πωληθούν και τα έσοδα να διατεθούν για τις ανάγκες του σχολείου μας και των υποδομών του. Στη μεγάλη επιτυχία της εκδήλωσης συνέβαλε η όμορφη και συγκινητική ατμόσφαιρα που δημιούργησε με τα τραγούδια της και τα παραδοσιακά κάλαντα η σχολική μας χορωδία !!
Πολλά και θερμά συγχαρητήρια σε όλους, μικρούς και μεγάλους, μαθητές, εκπαιδευτικούς και γονείς που συνέβαλαν καθοριστικά στην οργάνωση και ευόδωση και αυτής της σχολικής μας εκδήλωσης !!