Πρακτικό Επιλογής και Προσφορές Ταξιδιωτικών Γραφείων για την 3ήμερη εκδρομή στα Τρίκαλα-Λίμνη Πλαστήρα-Μετέωρα κλπ

Η παρακάτω ανάρτηση γίνεται για την ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών του σχολείου μας αλλά και κάθε ενδιαφερομένου όπως τα Ταξιδιωτικά Γραφεία, σύμφωνα με την ΥΑ 20883/ΓΔ4 από 12/2/2020.

Οι ημερομηνίες της εκδρομής είναι Κυριακή 15/5, Δευτέρα 16/5 και Τρίτη 17/5 και η τιμή του Ταξ. γραφείου είναι 175 Ευρώ

Αύριο Τρίτη 3/5/22 θα γίνει αναλυτική ενημέρωση των μαθητών και την Πέμπτη 5/5/22 στις 19:00 θα γίνει ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων, υπεύθυνες δηλώσεις συμμετοχής και προκαταβολές.

Το Πρακτικό Επιλογής Προσφοράς Τουριστικού Γραφείου είναι το παρακάτω:

Οι Προφορές που εστάλησαν από τα ταξιδιωτικά γραφεία στο σχολείο μας για την εκδρομή της Γ Γυμνασίου (βάσει της προκήρυξης εκδήλωσης ενδιαφέροντος που αναρτήθηκε στις 15/4/22 στην ιστοσελίδα της ΔΔΕ Β’ Αθήνας) είναι: